Dom Dochodowy

Warszawa, Plac Trzech Krzyży 3

Dom Dochodowy

Dom Dochodowy to jeden z najpiękniejszych budynków biurowych Warszawy stworzony z połączenia trzech zabytkowych kamienic, stanowiący ozdobę południowej pierzei Placu Trzech Krzyży. Ten kameralny obiekt biurowo handlowy jest obecnie siedzibą wielu znamienitych instytucji oraz sklepów najlepszych marek, które swój prestiż podkreślają lokalizacją przy trakcie królewskim. W piwnicach obiektu od wielu lat działa jedna z najlepszych restauracji w Warszawie – polecana przez przewodnik Michellin – AleGloria Magdy Gessler.

Budynek oferuje około 3 500 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej oraz ok 1600 m2 handlowo-usługowej. W budynku znajduje się 38 miejsc parkingowych podziemnych, a wjazd na teren garażu został zaprojektowany od strony ul. Mokotowskiej. Elewacje zachowały elementy wystroju historycznego, a zabytkowe wnętrza zostały odtworzone zgodnie z wymogami konserwatorskimi. Budynek cechuje unikatowa architektura obejmująca między innymi: mozaikową podłogę podnoszoną, malowidła na ścianach, dekoracje na sufitach oraz stylowe okna. Zarówno zabytkowe jak i nowopowstałe części są całkowicie funkcjonalne i łatwe w aranżacji. 

Udogodnienia

Gastronomia

Garaż podziemny

W pobliżu Hotel

Bankomat

Pasaż handlowy

Komunikacja miejska

Lokalizacja

Dom Dochodowy jest położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji – na Placu Trzech Krzyży. Budynek posiada dogodny dostęp do środków transportu miejskiego i jest doskonale widoczny ze wszystkich stron. W bliskiej odległości znajdują się liczne budynki rządowe, placówki dyplomatyczne, ekskluzywne hotele, restauracje i sklepy.

Kontakt

Jesteś zainteresowany najmem powierzchni biurowej w tym budynku? Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń.

Magdalena Kozak

Magdalena Kozak

Leasing Specialist

+ 48  605 583 383

email: magdalena.kozak@platangroup.com.pl

Oliwer Richter

Oliwer Richter

Senior Leasing Manager

+ 48 607 919 969

e-mail: oliwer.richter@platangroup.com.pl

  Powierzchnia całkowita:

  10 091 m2

  Powierzchnia typowego piętra:

  około 500 m2

  Powierzchnia wolna:

  od 30 m2

  Stawka czynszu:

  biuro od 25,00 €/m2 | handel od 45,00 €/m2

  Opłata eksploatacyjna:

  biuro 28,00 zł/m2 | handel 28,00 zł/m2

  Lokalizacja:

  Centrum, Warszawa

  Category
  Centrum, Warszawa